Заходи підвищення обізнаності управління відходами

Сортування сміття-це культура відповідального ставлення до відходів, яка формує наші щоденні звички.

Учні 1-А класу

Учні 9-Б класу

Учні 4-А класу вміють сортувати сміття.

14.05.2021 р. в 1-Б класі була проведена ранкова зустріч з підвищення обізнаності з управління відходами. Діти переглянули ролик про сортування сміття і вчилися сортувати відходи у грі "Сортуємо сміття".

Ранкове коло у 2-В, 2-Б класах на тему "За життя без сміття"

Сортування сміття - це шлях до кращого життя. Учні 3 -В класу

14.05.2021 у 8-Б класі пройшла класна година з теми "Управління відходами" на якій учні поглибили знання про актуальну екологічну проблему сьогодення - засміченість та її вплив на навколишнє  середовище. Учні обговорили шляхи розв'язання цієї проблеми та їх персональну участь у цьому.

Ранкове коло у 3-А класі "За життя без сміття"

Класна година у 4-В класі "Як правильно сортувати сміття"

14 травня  з учнями 5б класу було проведено класну годину "Підвищення обізнаності з управління відходами", під час якої здобувачі освіти дізналися про способи управління відходами в Європі та Україні, розглянули способи утилізації відходів у Кропивницькому та переглянули й обговорили соціальний ролик: (Відео)

Ранкове коло з підвищення обізнаності з управління відходами

17.05.2021 відбулась виховна година групи продовженого дня 1Б та 2А класів на тему:"Сортуємо сміття-дбаємо про планету".

ГПД1А, 2А управління відходами

8а кл.Учні нагадали правила сортування відходів.Назбирали макулатури,батерейок,та пластикових пляшок.Все пішло на переробку!

Виховна година про управління відходами

Учні гпд 3-б та 3-в класів виготовили тематичні плакати про управління відходами