Комунальний заклад "Ліцей "Лінгвістичний" Кропивницької міської ради

АТО

Відзначення Дня пам’яті захисників України «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти»

Класна година «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти» (3-В кл)

19.05.2017р. в СЗШ №14 було проведено акцію по збору медикаментів для учасників АТО

15.12.2016р. учнями школи було проведено акцію "Повертайся живим" (написання листів воїнам АТО)

На відзначення Міжнародного Дня волонтера 09.12.2016р. в актовій залі школи відбулася зустріч учнів 7-х, 8-Б, 10-А класів з представниками ГО "Серця матерів Кіровоградщини", на якій учні ознайомилися з роботою волонтера та передали кришечки, для виготовлення протезів пораненим воїнам в АТО

Подарунки школярів - кіборгам

2   жовтня 2015 р.  у нашій школі відбулася  зустріч з волонтером Володимиром Миколайовичем Бурком  - батьком  23-річного  Євгена Бурко – сержанта, заступника командира розвідувальної групи кіровоградського 3 – го окремого полку спецпризначення, який загинув 12 червня 2014 року під час антитерористичної операції поблизу с. Степанівка Шахтарського району Донецької області.

Відповідним Указом Президента України  за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України , він був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Після загибелі сина його батько став волонтером. Передає  нашим землякам – військовослужбовцям зібрані з допомогою небайдужих людей кошти та продукти харчування,  виступає на Сході країни  з концертами, під час яких виконує авторські пісні патріотичного змісту.

Цими днями Володимир Бурко  знову збирається у чергову поїздку до зони АТО, про що дізналися учні нашої школи, які  провели благодійну акцію на підтримку мужніх захисників  Батьківщини. Вони виготовили власними руками різні сувеніри, а також передали волонтерові малюнки та листи

з проханням повертатися додому живим

Відвідування учнями 4-Б та 10-Б класів Алеї Слави на Рівнянському кладовищі (29.09.2015р.)

Перегляд виставки АТО учнями 7-Б класу  в Кіровоградському Краєзнавчому музеї