Патріотичне виховання

5 травня, в 2- А класі було проведено Ранкове коло на тему: "8 травня - День пам'яті і примирення" Пам'ятаємо тих, хто загинув, шануємо всіх, хто нас захищає!

Учні початкової школи продовжили роботу над проєктом "Школа перемоги". Переглянули другий урок "Казка про Цибулю і Часник", яка навчила дітей бути дружніми, захищати своїх товаришів та допомагати один одному.

Учні початкової школи розпочали роботу над проєктом "Школа перемоги". Продивилися перший урок" Казочка про маленьке Жабеня", який навчив їх бути слухняними, допомогами ближньому, який потрапив у біду, згуртованості.

Відзначення у 2022 році Дня захисника України

Ранкова зустріч онлайн у 4-Б класі до Дня Захисника і захисниць України

Ранкова зустріч онлайн у 4-В класі до Дня Захисника і захисниць України

3-а вистака" Славні сини України" (презентація)

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Усі ці свята дуже взаємопов’язані і виникали послідовно.
Учні 9-Б класу долучитися до святкування Покрови та вшанування пам'яті наших незламних захисників та захисниць України, які є достойними нащадками славетного козацтва!

3а Бесіда до дня захисників Вітчизни (Фото)

14 жовтня відзначається Покрова Пресвятої Богородиці - важливе християнське свято, присвячене Богоматері та її заступництву для всіх віруючих. У цей день відзначається ще два свята - День українського козацтва і День захисника України. Всі ці свята пов'язані між собою, адже українські козаки дуже поважали Богородицю і саме вони були першими захисниками нашої Батьківщини.