Комунальний заклад "Ліцей "Лінгвістичний" Кропивницької міської ради

Нова українська школа

Головна ідея Нової української школи – компетентнісне навчання. Учні не просто набувають знань, а вчаться  використовувати їх на практиці й опановувати навички. В  НУШ діти  навчаються через  гру. Це означає, що вони опановують той самий навчальний матеріал, але в інший спосіб. Дидактичне наповнення відіграє важливу роль в освітньому процесі за концепцією Нової української школи.

Сучасне дидактичне наповнення, яке передбачається для використання в НУШ, в корені відрізняється від попереднього наповнення. Практика, наочність, креативність у використанні - ось головні постулати сучасної дидактики.

В цьому навчальному році школа отримала нове дидактичне обладнання і матеріали. Це ноутбуки, проектор, набори корисних копалин та гірських порід, навчальні комплекти насіння і плодів, віяла українського алфавіту та дорожніх знаків, моделі годинників, компаси, лупи, набори об’ємних геометричних тіл, магнітні конструктори, набори букв для вивчення англійського алфавіту, математичні геоборди, танграми, дитячі карти світу, математичні набори для вивчення дробів.   Окрім того конструктори LEGO. Перші класи забезпечені ігровим набором: «6 цеглинок» для кожного першокласника. Лего «6 цеглинок» сприяє розвитку компетентностей учнів початкової школи. Робота з конструкторами допоможе вчителям впроваджувати в освітній процес ігрові та діяльнісні методи навчання, опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно, розвивати уміння та навички, що забезпечать у майбутньому здатність особистості успішно навчатися.