Правовий всеобуч

Єдиний урок в 1А класі на тему: "Подорож до країни прав"

2а урок на морально -правову тему

Година спілкування на тему : Життя людини - найвища цінність

Зустріч з уповноваженим сектору кримінальної поліції

у справах дітей Завгородньою Ж.В.(5-Бклас)

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права учні 10-Б класу 06.12.2016р. розповсюджували школярам листівки, щодо підвищення рівня обізнаності дітей шкільного віку з правових питань

Заходи в рамках проведення акції «16 днів проти насильства»

Презентація "Насилля в сім*ї" 9-А кл.

Презентація "Як вберегтися від насильства у сімї" 10-А кл.    Конспект заходу

"Ми - проти насильства в сімї" (11-А) (відео)

Правовий всеобуч очима дітей

Необхідність формування громадянського суспільства в нашій державі висунула на чільне місце всього суспільного життя проблему виховання громадянина України, здатного жити в правовій державі. Тому сьогодні багато науковців, учителів, викладачів звертаються до проблеми визначення психолого-педагогічних засад правового виховання та правової освіти дітей.

Правова освіта та правове виховання — спеціалізована, систематична підготовка людей до суспільного життя в умовах демократії.

Правова освіта та правове виховання є складною динамічною системою, що поєднує:

• правові знання, на основі яких формуються уявлення про організацію життя громадян у політичному, правовому, економічному, соціальному та культурному середовищах демократичної держави;
  • правовий досвід участі у соціально-політичному житті суспільства та практичного застосування знань;
  • громадянські чесноти — норми, установки, цінності та якості, притаманні громадянину демократичного суспільства.

Одним з основних напрямків реформування виховного процесу Державна національна програма «Освіта(Україна ХХІ ст.)» визначила необхідність забезпечення в кожному навчально-виховному закладі відповідних умов для розвитку фізично і психічно здорової особистості, запобігання пияцтву, наркоманії, насильству, іншим асоціальним явищам, що негативно впливають на здоров’я людей, профілактики підліткової злочинності.

Мета:
Формування правової освіти учнів, учителів, батьків, профілактика протиправних дій, скоєння правопорушень неповнолітніми.

Завдання проекту:

1. Проводити профілактичну роботу з попередження правопорушень шляхом проведення позакласних заходів, тижнів правових знань.
  2. Формувати правову культуру учнів, надавати знання, практичні навички з питань захисту прав та свобод, виховувати законослухняного громадянина
  3. Виховувати правову культуру батьків шляхом проведення батьківського всеобучу.
  4. Через психопедагогічні заходи сприяти попередженню жорстокого поводження в родині.
  5. Забезпечити умови навчання для всіх учнів на початку навчального року, семестру шляхом проведення акції "Урок".
  6. Забезпечити попередження пропусків занять учнями без поважної причини шляхом контролю з боку класних керівників, проведення профілактичних заходів.