Протидія булінгу

Ключова ідея Всеукраїнського тижня протидії булінгу - це залучення активних школярів до вирішення проблеми цькування, налагодження спілкування «на рівних» між дітьми та дорослими, врахування дорослими думки дітей та обговорення нових ідей разом".
Під час уроку з учнями обговорили, що таке булінг, які існують види булінгу, чим конфлікт відрізняється від булінгу, як захистити себе самостійно або до кого звертатись по допомогу, якщо дитина стала жертвою булінгу, а також як можуть спостерігачі зупинити цькування.
По закінченню уроку було наголошено, що на законодавчому рівні визначена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу та громадських робіт на учасників освітнього процесу причетних до випадків цькування.
В рамках тижня Протидії булінгу в учнівському колективі, практичний психолог провела для учнів 5-тих класів заняття з елементами тренінгу "Булінг STOPS тут", мета якого: Ознайомити учнів з поняттям «булінг», його видами та проявами;
Навчити учнів розрізняти «конфліктні ситуації» та ситуації «булінгу»;
Розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування;
Формувати негативне ставлення до булінгу (неприпустимість проявів булінгу в дитячому середовищі).

План заходів спрямованих на запобігання та проти дію булінгу  в закладі освіти

11 травня відбулася зустріч учнів 5 – а класу та старшого інспектора сектору ювенальної превенції відділу превенції Кропивницького РУП ГУНП в області, Загародньої Ж. В.
З п’ятикласниками була проведена бесіда з питань безпеки в Інтернеті та кібербулінгу.

План заходів спрямованих на запобігання та проти дію булінгу  в закладі освіти

Протидія булінгу...16-20 вересня

Інтерактивне заняття для учнів та учениць 5-7 класів «Протидія булінгу в дитячому середовищі»

Комісія з розгляду випадків булінгу