Акція «Святий Миколай приходить до всіх»

23 груд. 2021
17.12.21 р.

Всім доброго дня! Цього року загальношкільну акцію «Святий Миколай приходить до всіх» ми провели знову в іншому форматі).
Цьогоріч оримували листи від діток із міста. Зі бравши подарунки 17.12.2021р ми віддали їх батькам діток, від яких отримували листи. І чекатимемо зворотній звязок - фото емоцій дітей у яких здійснилися мрії. Адже побачити очі дітей сповнені віри у Миколая, це радість кожної родини, яка забуває про всі труднощі і негаразди, тому що дитина щаслива)))
Всі дітки отримають свої бажані подарунки 19.12.2021р, завдяки батьківському та педагогічному колективам СЗШ №14
ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЄМО всім, хто приєднався до акції. Дякуємо за можливість здійснити бажання та привітати дітлахів зі святом . Всі разом ми зробили величезну справу яка запалила вогники щастя у очах дітей)))