День БУКВАРЯ

12 квіт. 2012
Наші наймолодші учні школи з гордістю зможуть сказати: "Ми вже першокласники"

Сьогодні у нас велике свіято. Були запрошені батьки, шановні гості щоб разом весело відсвяткувати це свято. Діти розповідали про те, що вміють, чого хочуть навчитися.

Завітали казкові герої. Вони загадували загадки, інсценували казки. Буратіно вручив чарівний ключик від Країни Знань. Після чого першокласники дали урочисту обіцянку бути сумлінними, працьовитими і старанними учнями. Коли стали справжніми першокласниками - учні розповіли про що вони мріють.

Керівники школи привітали учнів зі святом. У школі з'явився новий клас - нова шкільна родина.

В Україні є чудовий звичай. Проводжаючи дітей у життєву дорогу, мати дарує вишитий рушник і хліб як символ материнського благословіння, материнської любові. А ми вчителі зустрічаємо вас з короваєм. Хай стеляться вам сонячні дороги в широкий світ знань, умінь, звершень!