Онлайн заходи для батьків

7 бер. 2023
27.02.23 та 06.03.23 р.

27 лютого та 06 березня 2023 року в Комунальному закладі «Ліцей «Лінгвістичний» Кропивницької міської ради» (на платформі Zoom) було проведено онлайн заходи для батьків, на яких розглядали питання:
  1. Про реагування та вжиття заходів на деструктивні тенденції серед молоді ("Редан") (старший інспектор НРУП ГУНП Загородня Ж. В)
  2. Дискусія з питання безпечний інтернет, кібергбулінг (практичний психолог Скороход А. В)
  3. Про участь учнів школи в позашкільній і гуртковій роботі (педагог-організатор Андрєєва Н. Г)
  4. Толерантність у розвитку конфліктів (практичний психолог Скороход А. В)
  5. Режим дня його вплив на якість навчання дитини в школі (сестра медична Пасічник О Г)
  6. «Вдала адаптація – запорука бажання вчитися!» (практичний психолог Скороход А. В)
  7. Педагогіка співробітництва педагогів і батьків (голова МО класних керівників Рева А. М)