"Міс Дюймовочка"

30 бер. 2012
30 березня 2012 року в нашій школі відбувся чарівний конкурс "Міс Дюймовочка" серед дівчаток 1-4 класів.

Підготовка до конкурсу тривала 2 тижні. Брали участь 8 учениць. Дівчатка сумлінно готувалися до конкурсу: опановували основи дефіле; шукали власний образ юної українки, удосконалювали свої таланти, щоб вразити глядачів (танцювали, співали, демонстрували гімнастичні вправи, грали на фортепіано). Тому свято насправді вдалося. Також всі учасниці представили свій оригінальний костюм, який створювали з різних матеріалів: паперу, проволоки, фольги і тому подібного. Найбільш яскравим був конкурс на акторську майстерність, який називався "Мій улюблений казковий герой". Це були Червоні шапочки, Маша і ведмідь, бджілка, Снігуронька. Найбільш цінним у проведенні такого свята є те, що батьки разом зі своїми дітками готувалися до нього: шили костюми, вчили пісні, вірші, а потім, практично разом, брали участь у конкурсах. І кожен вболівав за свою неповторну і єдину Дюймовочку.

І місце і звання "Міс Дюймовочка" отримала Корецька Олександра (2-А клас)

ІІ місце і звання "Міс Чарівність" отримала Красіцька Ульяна (4-А клас)

ІІІ місце і звання "Міс глядацьких симпатій" отримала Висоцька Зоя (4-А клас)