Година психолога з елементами тренінгу " Попередження насильства в сім'ї та жорстоко поводження з дітьми "

11 лист. 2022
11.11.2022 р.

Проблеми попередження насильства у сім'ї в сучасному суспільстві зумовлена не тільки збільшенням фактів психологічного, фізичного, сексуального насилля, а і небажанням соціумі розглядати це питання відкрито.Думка про те, що насильство трапляється лише у проблемних сім'ях , - давно стала міфом.
Практичним психологом Комунального закладу "Ліце 'Лінгвістичний' Кропивницької міської ради" для учнів 1-А, 1-Б, 2-А, 2-Б, 4-В, 8-А класів, було проведено годину психолога з елементами тренінгу " Попередження насильства в сім'ї та жорстоко поводження з дітьми ", мета якого: розширити уявлення учнів про насильства; надати інформацію про те, як можна захистити себе, свою гідність і свої права, формувати емпатію, толерантність.