Учнівська конференція

«Соціальна справедливість – міра рівності в суспільстві»

Мета: акцентувати увагу учнів на вирішенні питань соціальної справедливості та соціального захисту, подолання бідності, забезпечення повної зайнятості, гендерної рівності; формування та розвиток самоосвітньої компетентності учнів.

Завдання: ознайомити учнів з головними проблемами України, щодо соціальної справедливості; гендерна освіта та рівність в Україні; простежити процес реалізації принципів справедливості в різні історичні епохи.

Обладнання: мультимедійний процесор та дошка, ноутбук, презентації до Конференції.

Форма проведення: Учнівська конференція.

Місце проведення: актова зала школи.

Очікувані результати:

Після заходу учні зможуть:

•  обговорювати головні проблеми міста, щодо соціальної справедливості;
  •  передавати та обмінюватимуться думками;
  •  відстоювати власну точку зору;
  •  використовувати інформацію згідно з поставленими завданнями засобами ІКТ.

Хід заходу

20 лютого 2013 року проголошено Днем соціальної справедливості, який цього року в Україні вперше відзначають за рішенням 62-ї сесії Генеральної асамблеї ООН (19.11.2009). Цей день відзначається з 2009 року. Ініціатива започаткування Всесвітнього дня соціальної справедливості належить урядові Киргизстану.

Тому не випадковою є тема нашої конференції «Соціальна справедливість – міра рівності в суспільстві».

Розглянуто питання:

1. Рябець Валерія ( прес-секретар) «Ідея соціальної справедливості»

2. Бородавкіна Марія (комісія освіти) «Справедливість і рівність»

3. Токій Владислав (комісія освіти) «Справедливість для всіх і кожного»

4. Зубріцька Катерина (комісія інформації) «Соціальна рівність та нерівність як чинники функціонування українського суспільства»

5. Сокол Аліна (комісія освіти) «Соціальна справедливість – запорука стабільності і розвитку»

6. Чернова Софія (комісія освіти) «Проблема справедливості: етичний аспект»

7. Торшина Крістіна (комісія культури) «Справедливість як основна правова ціність»

8. Голуб Єлизавета (комісія культури) «Програма рівних можливостей та прав жінок»