2020-2021 навчальний рік

Участь  в акції "Молодь Кіровоградщини готова долати наздвичайні ситуації " у 2020році: переможцями стали - Я. Шулежко, І. Рябая (7-Б), Алєксєєв Б., Мельник В., Синьогуб (7-А), Рева В. (8-А), С. Лук'янова (9-А)

Участь в конкурсі ПД "Лідер Року -2020". "Лідером Року -2020" визнано Петренко Владислава, голову учнівського самрврядування СЗШ №14, голову парламенту дітей міста Кропивницького.

14 травня 2021 року команда нашої школи "Ерудит" (10-11 клас) взяла участь у Відкритому СуперФІНАЛі Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» «Ми для Європи - Європа для нас … Нові горизонти відкрити вже час!». Пучка Олексій, Пучка Сергій, Скороход Богдан зайняли ІІ місце в індивідуальному заліку.

13 травня 2021 року команда нашої школи "Ерудит"(10-11 клас) взяла участь у  відкритому СуперФІНАЛі Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» «Вивчай Європу - Змінюй Україну - Країна починається з тебе!” та зайняли ІІ місце в індивідуальному заліку.

18 лютого 2021 року команда нашої школи "Ерудит"(10-11 клас) взяла участь у ІІІ-ІV етапі XXІІ Чемпіонату Кіровоградської області з гри «Ерудит-команда» серед школярів сезону 2020/2021 н.р. та зайняли ІІІ місце.

12 березня 2021 року команда нашої школи "Ерудит" (10-11 клас) взяла участь у VІІ етапі ХХІІ Шкільного Чемпіонату 2020\2021 - Кубок з гри «Що? Де? Коли?» серед школярів сезону 2020/2021 н.р. та зайняли V місце.

26 лютого 2021 року команда нашої школи "Ерудит"(10-11 клас) взяла участь у  V - VІ етапі  XXІІ Чемпіонату Кіровоградської області  з гри  «Своя гра»  та «Ерудит-квартет»   серед школярів сезону 2020/2021 н.р. та зайняли ІІІ місце.

Бажаємо перемоги у наступному етапі.

Учні СЗШ І-ІІІ ступенів №14 брали участь у Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості присвяченому Всесвітньому Дню Землі та зайняли призові місця: Гугленко Акім, учень 3-В класу - ІІІ місце, Давид Катерина, учениця 9-Б класу - ІІ місце

номінація "Громадська думка - І місце (шкільний парламент ) керівник Мельник О.С.

Фестиваль "День Землі". Номінація "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво"

Учениця 7-А класу СЗШ І- ІІІ ступенів 14 м. Кропивницького Сокольницька Анна-Марія посіла ІІІ місце на Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі в номінації "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво".

Переможці міського  конкурсу вокально-хорового  мистецтва «Зіркові голоси»

ІІ- місце Багач Софія, 6-Б кл., керівник Крикун О.М.

І -місце Давид Катерина, 9-Б кл., керівник Крикун О.М.

Переможці  міського конкурсу акторської майстерності

«Театральна молодь Кропивницького»

Номінація «Художнє слово»

Гран-Прі - Коваленко Вікторія, керівник Бобир Т.О.;

ІІІ - місце - Кіпіоро Ріана, керівник Кондратенко В.І.

Переможець  міського етапу  Всеукраїнського конкурсу  «Новорічна композиція»

ІІ - місце Рябая Ірина-7-А кл., вчитель Матяш М.А.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________--

Команди нашої школи  "Ерудит" (9-11) та "Знавці" (5-8 кл) взяли участь в І етапі - Асинхронний Кубок з гри Що? Де? Коли? Вітаємо з результатами та переходом до ІІ- етапу - Асинхронний Кубок з інтелектуальних ігор "Брейн-ринг" та "Ерудит-квартет"