2017-2018 навчальний рік
Грамотою нагороджена CЗОШ №14 за заняте ІІІ місце в міському конкурсі "Всі прапоризавітали до нас"
_____________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
СЗШ №14 нагороджена спеціальним дипломом за найкращий захід з популяризації історико-культурних традицій та обрядових свят українського народу
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________
Переможець ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка
І- місце Ушакова А.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________
Переможець міського конкурсу малюнків "Моє рідне місто"
ІІІ -місце Лях Катерина
________________________________________________________________________________________________________________________________________
Переможець міського конкурсу малюнків "Я хочу жити в якісному світі".
ІІ - місце Семендяєва Ірина.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Грамотою нагороджена СЗШ№14 за участь в акції "Happy Mяу для Мурчика" за небайдужість до проблем безпритульних тварин та активну підтримку діяльності фонду "Happy paw"
__________________________________________________________________________________________________________________________________________-
Грамотою нагороджена СЗШ№14 переможець мистецького проекту "Відкриваємо нові таланти" у рамках культурно-мистецької акції "Майстри мистецтв-дітям"
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Грамотою нагороджена Шумило А. за активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток учнівського самоврядування міста та високі показники щодо популяризації діяльності міського парламенту дітей
_______________________________________________________________________________________
Грамотою Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України нагороджена СЗШ №14 за вагомий внесок у розвиток червонохрестного руху та з нагоди 100-річчя утворення Товариства Червоного Хреста України
_______________________________________________________________________________________
Сертифікат виданий СЗШ№14 за участь у тренінгу "Zero Waste School" команда школи: Саукова Г.М.- керівник, Мельніченко А.О., Терешкін П., Лисогор А.А., Кочубей В.В.
________________________________________________________________________________________________
Переможці конкурсу електронних презентацій
"Моя Кіровоградщина - перлина скіфського степу"
І - місце-Мельниченко А.9-А кл., керівник Саукова Г.М.;
ІІ - місце - Пшеничний Н. 8-А кл., керівник Чоповська Л.М.
_________________________________________________________________________________
VІ Екологічному Чемпіонаті міста
ІІ- місце команда "Ерудит" (Лафа Г., Сайко Ф., Лях К., Лях С., Давид К., Берест Я.)
ІІ - місце команда "Мафія" ( Журба К., Пшеничний Н., Гоєв Н., Скороход Б, Шипілова П., Моторний Є.)
____________________________________________________________________________________________________
ХV Чемпіонат міста з гри "Що?Де?Коли?"
ІІІ- місце команда "Мафія" (Журба К., Пшеничний Н., Гоєв Н., Скороход Б, Шипілова П., Моторний Є.);
________________________________________________________________________________
Переможці міського конкурсу "Знай і люби свій край"
І- місце Бондаренко А., Ушакова А. -11-А кл, вчитель Матяш М.А.;
ІІ - Пташинський А. 10-А кл., вчитель Матяш М.А.;
ІІІ - Пташинський А. 10-А кл., вчитель Матяш М.А.
________________________________________________________________________________________________
Переможці обласного етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови
ІІ- місце Філіпова Анна
ІІ- місце Дубова Ірина
ІІІ- місце Петренко Вікторія
Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови
ІІІ - місце Громова Дарина
Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики
ІІІ - місце Пересунько Єгор
___________________________________________________________________________
Диплом за перемогу у номінації "Школа на 12 балів" у молодшій та старшій лізі телевізійної гри "12 балів"
(Гулай О., Пучка С., Пучка О., Хохлова Д., Тирлич В., Лебедик)
________________________________________________________________________________________________________________________________
Переможці міського конкурсу вокально-хорового мистецтва «Зіркові голоси»
І- місце - Адамович Єва, вчитель Крикун О.
ІІ- місце - Вокальний колектив «Золоті голоси», вчитель Крикун О.
______________________________________________________________________________________________________________________________
Переможці I (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
І - місце - Лях Катерина та Лях Софія, вчитель Бобир Т.О.
_______________________________________________________________________
Переможці та призери міського конкурсу художнього слова та акторської майстерності «Театральна молодь літературного міста»
І - місце -Хомутенко Альбіна, вчитель Олексієєнко Н.В.;
І - місце - Олефіренко Валерія, вчитель Гозбенко В.В.;
Гран-Прі - Ланецька Анна, Феденко Н.В.
__________________________________________________________________________________________
Переможець міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та «Український сувенір»
ІІ- місце Харченко Данило, 1-В кл., вчитель Алєксєєва А.В.
_________________________________________________________________________________
Переможці міських олімпіад з навчальних предметів
Географія
ІІ - місце -Кочубей Віталій, вчитель Саукова Г.М.9-А кл.
Нім. мова
ІІ-місце Лішман Анна, вчитель Шпорт Н.Д. 8-А кл.
ІІІ- місце Пересунько Єгор, вчитель Рева А.М. 9-Б кл.
ІІІ- місце Рибальченко Ольга, вчитель Рева А.М. 10-А кл.
І- місце Громова Дарина. вчитель Рева А.М. 11-Б кл.
Історія
ІІІ - місце Кочубей Віталій В’ячеславович, Феденко Н.В. 9-А кл.
ІІ - місце Яковенко Анастасія Сергіївна, вчитель Скобіоале Н.В. 10-А кл.
Інформаційні технології
ІІІ - місце Пересунько Єгор, вчитель Кривошея Є. В. 9-Б кл.
Англ. мова
ІІ- місце Суворова Аліна, вчитель Ільченко Г.К. 8-Б кл.
І - місце Подлєсна Поліна, вчитель Щербакова Н.М. 9-А кл.
ІІ- місце Петренко Вікторія, вчитель Касьяненко В.О. 10-А кл.
ІІ - місце Дубова Ірина, вчитель Ковтунець А.М. 11-Б кл.
ІІ - місце Філіпова Анна, вчитель Ковтунець А.М. 11-Б кл.
Правознавство
ІІІ - місце Яковенко Анастасія Сергіївна, вчитель Скобіоале Н.В. 10-А кл.
ІІІ - місце Петренко Вікторія, вчитель Скобіоале Н.В. 10-А кл.
ІІІ- місце Кожина Анастасія Юріївна, вчитель Саржевський О.А. 11-А кл.
Математика
ІІ - місце Пересунько Єгор, вчитель Бойко О.П. 9-Б кл.
________________________________________________________________________________________________________________________________
VІІ Дружному Чемпіонаті міста з нетрадиційних інтелектуальних ігор
ІІІ - місце команда "Ерудити" (Давид К., Попенко О., Ярошенко М.)
__________________________________________________________________________
Переможців міського етапу туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає»
ІІ - місце Башлик Денис, вчитель Алєксєєва А.В.
ІІ- місце Ділай Аліса, вчитель Олексієнко Н.В.
І- місце Загороднюк Віталіна, вчитель Андраєва Т.А.
І- місце Лівий Максим, вчитель Скобіоале Н.В.
ІІ - місце Ушакова Анна, вчитель Щербакова Н.М.
_______________________________________________________________________________________________________________________________
Переможниця міського етапу конкурсу, присвяченому вшануванню жертв Голодомору в номінації«Твір"
ІІІ - місце Яковенко А. - 10-А кл., вчитель Нікішаєва А.Є.
в номінації "малюнок"
І- місце Лук*янова Софія 6-А кл., вчитель Бобир Т.О.
______________________________________________________________________________________
Переможців міського конкурсу з декоративно-прикладного мистецтва у рамках молодіжної акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації»
ІІІ - місце Рибальченко О., Симоненко О., вчитель Рева А .М.
ІІІ- місце Сєміков Г.
_________________________________________________________________________________________
Переможниця міського етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
ІІІ - місце - Рева В., 5-А клас