2015-2016 навчальний рік
Диплом учасника Всеукраїнської гри з англійської мови "Puzzle" - Сергієнко Верініка - 10-А кл.
__________________________________________________________________________________________________
Дипломом учасника проекта "Майбутнє Кіровоградщини - талановиті діти" нагороджена Давид Катерина за активну позицію на благо щасливого майбутнього України, керівник Іванченко Л.Г.
_______________________________________________________________________________________
Грамотою нагороджена СЗШ №14 за зайняте І місце в організації самоврядування та активній участі у роботі парламенту дітей міста Кіровограда
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Переможці Міжнародного учнівського конкурсу юних історіків "Лелека"
Бронзовий диплом - Петренко В. - 8-А кл., вчитель Скобіоале Н.В. - 68 бал.;
Бронзовий диплом - Антонюк Є. - 10 кл., вчитель Саржевський О.А. - 74 бал.;
Бронзовий диплом - Дубова І. - 9-Б кл., вчитель Феденко Н.В. -75 бал.;
Срібний диплом - Ютиш О. - 10-А кл., вчитель Саржевський О.А. -85 бал.;
Срібний диплом - Іванова М. - 9-А кл., вчитель Феденко Н.В. - 83 бал.;
Срідний диплом - Кукса О. - 9-А кл., вчитель Феденко Н.В. - 83 бал.
____________________________________________________________________________
Переможці Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “Гринвіч”
І місце
Суворова Аліса – 6 -Б клас, вчитель Ільченко Г. К.
ІІ місце
Лопатюк Данило – 5 - Б клас, вчитель Мельніченко Т. М..
Кочубей Віталій – 7 - А клас, вчитель Петричук Т. С.
Коваленко Аліна – 7 - А клас, вчитель Щербакова Н. М.
Подлєсна Поліна – 7 - А клас, вчитель Щербакова Н. М.
Прохоренко Анастасія – 7 - А клас, вчитель Щербакова Н. М.
Соломко Марина – 7 - А клас, вчитель Щербакова Н. М.
Єніч Георгій – 7 - Б клас, вчитель Щербакова Н. М.
Черній Вікторія – 7 - Б клас, вчитель Венцель О. А.
ІІІ місце
Бакаєва Анастасія – 6 - А клас, вчитель Іванюк Н. К.
Відніченко Катерина – 6 - А клас, вчитель Іванюк Н. К.
Журба Катерина – 6 - А клас, вчитель Іванюк Н. К.
Руденко Анастасія – 6 - А клас, вчитель Касьяненко В. О.
Пересунько Єгор – 7 - Б клас, вчитель Щербакова Н. М.
________________________________________________________________________________________
Переможці міського конкурсу "Голос Кіровоградщини" у номінації "Вокальне мистецтво. Хорове виконання. Ансамблі та хори"
ІІ - місце - Кисельова К. та Лановий А., вчитель Матівос С.Ю.
у номінації "Вокальне мистецтво. Сольне виконання"
ІІІ - місце - Омельченко Максим, вчитель Матівос С.Ю.
_____________________________________________________________________________________________________________
Переможці обласного етапу
англ. мова
ІІ - місце - Ющенко Н.- 9-Б кл., вчитель Касьяненко О.В.;
ІІІ - місце - Антонюк Є. - 10-А кл., Депутатова Л.Л.;
ІІІ - місце - Гордєєва В. - 10-А кл., Депутатова Л.Л.;
Німецька мова
ІІ - місце - Громова Д. - 9-Б кл., Рева А.М.
__________________________________________________________________________________________________________________________
Четвертий Екологічний Чемпіонат міста
Грамота за зайняте ІІ - місце- команда "Метеор" (Журба К., Моторний Є., Пшеничний Є., Гоєв Н., Скороход Б., Мурзак О.), керівник Іванченко Л.Г.;
Грамота за зайняте ІІІ - місце - команда "Ерудит" (Кочубей В., Богачук Д., Пересунько Є., Красіцька У., Рибальченко О., Куліш І.), керівник Іванченко Л.Г.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________
Переможці міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
«Знай і люби свій край»
ІІ- місце - Крохмаль В. - 7-Б кл., вчитель Матяш М.А.;
ІІ - місце - Яковенко А., Боровик Д.- 8-А кл., вчитель Матяш М.А.;
ІІ - місце - Талпа С. - 8-Б кл., вчитель Матяш М.А.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________
Нагороджений педагогічний колектив СЗШ №14 грамотою Кіровоградського міського управління юстиції за активну співпрацю у справі правого виховання свідомого підрастаючого покоління
_________________________________________________________________________________________________________________________________
Дипломом нагороджена команда СЗШ №14 за зайняте ІІІ місце у квесті між представниками учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста Кіровограда " Я лідер - і в цьому моя сила!"
Кисельова К. -11-А кл., Стреленко П. -11-А кл., Капінус Д. - 8-Б кл., Давид К. - 4-Б кл., керівник Бондаренко А.С.
__________________________________________________________________________________________________________________________________
Переможниця IV міського конкурсу художнього слова та акторської майстерності «Театральна молодь літературного міста» у номінації «Художнє слово»
ІІ - місце - Ланецька Анна - 9-Б кл., вчитель Феденко Н.В.
____________________________________________________________________________________
Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків "Щаслива дитина - квітуча Україна"
У жовтні місяці 2015 року учні СЗШ №14 взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Щаслива дитина – квітуча Україна». За результатами конкурсу галерея "Єлисаветград" нагородила дипломамивсіх учасників конкурсу. А авторів кращих робіт (у складі яких є учень нашої школи Омельченко Максим (1-Б клас) нагородили подарунками), керівник Оленсієнко Н.В.
_______________________________________________________________________________________
Переможці міських олімпіад з навчальних предметів у 2015/16 н. р.
німец. мова
ІІ - місце - Громова Д.- 9-Б кл., вчитель Рева А.М.;
ІІ - місце - Гордєєва В.- 10-А кл., вчитель Венцель О.А.;
ІІІ - місце - Антанюк Є.- 10-А кл., вчитель Венцель О.А.;
історія
ІІІ - місце - Яковенко А.- 8-А кл., вчитель Скобіале Н.В.;
Англ. мова
І - місце - Ющенко Н. - 9-Б кл., вчитель Касьяненко В.О.;
ІІ - місце - Гордєєва В. - 10-А кл., вчитель Депутатова Л.Л.;
ІІІ - місце - Антанюк Є. - 10-А кл., вчитель Депутатова Л.Л.;
ІІІ - місце - Сергієнко В. - 10-А кл., вчитель Ковтунець А.М.
математика
ІІІ - місце - Пересунько Є. - 7-Б кл., вчитель Бойко О.П.
________________________________________________________________________________
Переможець І (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»
Лауреат - Депутатова Людмила Леонідівна
____________________________________________________________________________________________
Обласний конкурс декоративного мистецтва з тематики безпеки життєдіяльності "Безпечний спосіб життя - це модно"
Подяка - колективу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 Кіровоградської міської ради
Богачук Д., Черній В.-7-Б клас, вчитель Матяш М.А.
____________________________________________________________________________________________________
Правовий квест "Я маю права"
ІІІ - місце -Профатілова О., Скрябіна Н., Терещенко А., Дворняк Ю., вчитель Томаченко О.Г.
_______________________________________________________________________________________________________
Шостий Дружній чемпіонат з нетрадиційних інтелектуальних ігор
Грамота за активну участь та найкращий результат - команда "Метеор", керівник Іванченко Л.Г.
______________________________________________________________________________________________________
Переможці міського етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
І - місце - учасники гуртка «Юні музеєзнавці» (Кисельова К., Хлістун І., Гнезділова В., Любич О., Іванова Ю., Єфіменко І.), учні СЗОШ № 14, керівники Матіос С.Ю., Феденко Н.В.
_____________________________________________________________________________________
Переможці II етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка
ІІІ - місце - Журба К.- 6-А клас, вчителя Кадрова О.В., Хмура Т.О.;
ІІІ - місце - Ушакова А. - 9-А клас, вчитель Кадрова О.В.
___________________________________________________________________________________________________________________
Переможці міського конкурсу малюнків «Моє рідне місто»
ІІІ - місце - Коряковцева Поліна, вчитель Верещак С.П.
______________________________________________________________________________________________________________________
Переможець обласних змагань серед учнівської молоді з авіамодельного та ракетно-модельного спорту
Корчинський Тимофій (8-Б клас) нагороджений дипломами ІІ ступеня департаменту освіти і науки облдержадміністрації в змаганнях ракетно-модельного спорту (клас моделей S-4-A та S-9-A)
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Переможці міського конкурсу "Вода. Тепло. Будинок."
І- місце - Лях Софія, Лях Катерина - 4-Б кл. , вчитель Бобир Т.О.;
ІІІ - місце - Редчец Анастасія - 2-Б кл., вчитель Верещак С.П.