2012-2013 навчальний рік
Подяка колективу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14
Кіровоградської міської ради Кіровоградської області за високу результативність у здійсненні
навчально-виховного процесу,творчу працю, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
Конкурс -огляд шкільної форми та емблеми "Обличчя школи"
ІІІ місце - СЗШ №14
_____________________________________________________________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Лауреат Всеукраїнського конкурсу-огляду за програмою "Нові імена України" 2012р.,
Подяка Президентського фонду Леоніда Кучми за багатогранний талант і яскравий мистецький хист 2013 р.
Мелешко Ірина- 11 клас.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Всеукраїнський конкурс "Кришталева сова"
золотий сертифікат - Кучкін Микита - 9 клас;
дипломом першого спупеня народжені:
Бреус Єгор -10 клас;
Тимофієва Єлизавета - 10 клас;
Гусліста Ірина - 10 клас;
Штука Анна -11 клас;
Кунтиш Олександра - 9 клас;
Білий Богдан - 9 клас;
Чернова Софія - 9 клас;
Крохмаль Юрій - 9 клас
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________-
Переможці Всеукраїнського конкурсу "Грінвіч" (англійська мова)
Лупол Валерія - 6 клас;
Ушакова Анна - 6 клас;
Давидова Єлизавета - 6 клас;
Іванова Марина - 6 клас;
Седик Олександра - 6 клас
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Переможець Всеукраїнського конкурсу з німецької мови "Орлятко"
Кучкін Микита - 9 клас
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Переможці міського дитячої творчості "Степові джерела - 2013", в номінації "вокал"
Сайко Поліна- лауреат, вчитель Матівос С.Ю.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Другий Екологічний чемпіонат міста
Грамота за зайняте ІІ місце - команда СЗШ №14 "Ерудит"
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Другий Екологічний чемпіонат міста
Грамота за зайняте ІІІ місце - команда СЗШ №14 "Ерудит"
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Переможці міського етапу Всеукраїнської виставки -конкурсу
декоративно-ужиткового мистецтва"Знай і люби свій край":
Сазоненко Юлія - 10- Б кл., вчитель Матяш М.А.
Мельник Катерина - 10-Б кл., вчитель Матяш М.А.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Обласна Спартакіада з настільного тенісу
І- місце - Фролова Катерина, 9-А
І місце - Брояковський В.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Третій Дружній міський чемпіонат з нетрадиційних інтелектуальних ігор
Грамота за найкращий результат - команда СЗШ №14 «Ерудит»
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Міський огляд-конкурс на кращого знавця Конституції України і права
ІІ - місце - Коровкіна Ольга, 11-А клас
ІІІ - місце - Отрош Ірина, 11-А клас
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Конкурс "Ораторського мистецтва знавців англійської мови"
Фіналістка конкурсу - Сіняєва Власта, 11- А клас.
__________________________________________________________________________________________________________
Конкурс "Театральна молодь креативного міста"
в номінації "Художнє слово"
ІІ - місце - Сайко Поліна, 11 клас
ІІІ - місце - Григорєва Дар*я, 2 клас
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
англійська мова
ІІІ місце - Ланьо Єлизавета -11 клас, вчитель Полякова Г.В.
німецька мова
ІІІ місце - Вітюк Катерина - 11 клас, вчитель Самохвалова О.В.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
математика
ІІІ місце -Лановий Андрій - 6 клас, вчитель Терещенко А.К.
Правознавство
ІІ місце - Вороненко Аліна - 10 клас, вчитель Саржевський О.А.
Англійська мова
ІІІ місце - Ланьо Єлизавета - 11 клас, вчитель Полякова Г.В.
Німецька мова
ІІ місце - Кучкін Микита - 9 клас, вчитель Рева А.М.
ІІІ місце - Вітюк Катерина - 11 клас, вчитель Самохвалова О.В.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Фестиваль "Освітянські Зорі" - 2012 в номінації "Вокал та авторська пісня"
Лауреат - Колос Л.Г., заступник директора
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Міський етап обласного краєзнавчого конкурсу електронних презентацій
«Моя Кіровоградщина – перлина скіфського степу»
ІІ місце - Кривошея Надія, керівники Кривошея Є.В., Феденко Н.В.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
Міські змагання з настільного тенісу
ІІІ місце - збірної команди (Брояковський В. - 7-А, Фролова К. - 9-А, Іванов В. - 9-А, Лебедик Є. - 10-Б)
І місце - Брояковський В. в індивідуальному заліку з настільного тенісу
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
ІІ етап ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови
імені Петра Яцика
ІІ місце - Вороненко Аліна - 10-Б клас, вчитель Кадрова О.В.
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Конкурс "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу"
І місце - Бабич Анастасія - 5 клас, вчитель Петренко Л.В.
________________________________________________________________________________________________________________________
За активну участь у проведенні акції педагогічний та учнівський колективи СЗШ №14
нагороджені грамотою Товариства Червоного Хреста
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Чемпіонат України з боксу 2013 р.
ІІІ місце - Токар Олег
_____________________________________________________________________________________________________________________________
Змагання з настільного тенісу 2013 р.
І місце - Сімоненко Ольга
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Першість Кіровограда з пляжного волейболу
І місце - Рогожинський Владислав (ІІІ місце пам*яті К.Ф. Скворцової (кубок України з футболу) Євро 2012)
___________________________________________________________________________________________________________________
Відкритий чемпіонат Черкаської області з тхеквон-до 2013 р.
І місце - Пономарьов Даниїл;
ІІІ місце - Пономарьов Даниїл (на відкритому чемпіонаті Миколаївської області з тхеквон-до, Чемпіонат Причорноморя 2013 р. )
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Переможець міжнародного турніру з плавання м. Бровари
Мельник Вадим - (з-х кратний чемпіон області з боксу, фіналіст загально міжнародного чемпіонату України з боксу)
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Чемпіонат області з греко-римської боротьби 2013 р.
ІІІ - місце - Талпа Сергій;
І - місце - Талпа Сергій (у відкритій першості ОК ДЮСШ "Колосок" з греко-римської боротьби 2012 р.)
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Чемпіон України зі спортивно-бальних танців
І- місце - Макаров Євген ( за програмою "латино- американська" в категорії Молодь Open на всеукраїнських змаганнях зі спортивного танцю)
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Дитячий турнір "Весняночка -2013"
І - місце - Саушкіна Надія;
ІІІ- місце - Добродій Катерина;
ІІ - місце - Добродій Катерина (в першості ДЮСШ "Зірочка" з художньої гімнастики 2012 р.)
І - місце - Саушкіна Надія (у відкритому чемпіонаті міста з худ. гімнастики 2012р.)
ІІІ - місце - Добродій Катерина (у відкритому чемпіонаті міста з худ. гімнастики 2012р.)