Комунальний заклад "Ліцей "Лінгвістичний" Кропивницької міської ради

Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

3 лист. 2021
10.11.2021 р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.05.2021 року № 498
«Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учнівською та батьківською громадськістю щодо особливостей проведення ЗНО-2022 10 листопада 2021 року об 19.00 год. - вебінар «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до ЗНО-2022» з учнівською та батьківською громадськістю м. Кропивницького в режимі онлайн (платформа YouTube).

Підключення учасників вищезазначеного вебінару відбуватиметься за посиланням,
яке буде розміщено на головній сторінці сайту Одеського РЦОЯО
http://www.test-center.od.ua/ о 18.30 год. в день проведення вебінару.
Просимо повідомити учнівську та батьківську громадськість про дату і час
проведення вебінару та інформувати учасників щодо необхідності після підключення до трансляції ідентифікувати себе в полі для коментарів, зазначивши прізвище, ім’я, по батькові.