Комунальний заклад "Ліцей "Лінгвістичний" Кропивницької міської ради

День першокласника.

18 жовт. 2021
13.10.2021 р.

В рамках заходу до Дня першокласника парламент школи 14 провів для першачків незабутній день.

Разом з дітлахами вивчали літери та цифри на уроках, пригадували правила поведінки і знайомились з головними кабінетами школи. Основною розважальною програмою був квест із героями мультфільму "Маша і Ведмідь" і ,звичайно ж, із Королевою Знань, під час якого члени парламенту разом з першокласниками бігали по школі, розгадувати загадки та розважались. По закінченню квесту першачки отримали солодкі призи та значки "Першокласника".

«Ми хочемо подякувати нашій команді, яка допомагала нам упродовж усього дня створювати розважальну програму для дітей. Ми раді, що все вийшло так, як і планували. День був чудовий. Сподіваємося діткам сподобалось»- поділились враженнями Хохлова Д. та Соляр О.