Гра «12 балів»

21 бер. 2018
Вітаємо.

Декілька років поспіль, учні нашої школи, беруть участь у телевізійній програмі «12 балів». Участь у цій передачі стала вже доброю традицією для  наших учнів. І цей навчальний рік не став винятком.Учні 4-х та 7-х класів Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІступенів№ 14 продемонстрували свої знання з навчальних предметів взявши учать у телевізійній програмі. В молодшій категорії І місце зайняла учениця 4-А класу – Шаповалова Марина,  ІІІ місце в старшій категорії здобув учень 7-А класу – Пучка Олексій.А за командну перемогу  заклад отримав кубок абсолютного переможця у номінації «Школа на 12 балів» та диплом Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації за перемогу у номінації «Школа на 12 балів» у молодшій та старшій лізі телевізійної гри «12 балів». Вітаємо з перемогою!!!!